Rek.+ Hayvan barınak

Yasaklı Site

31 Aralık 2014 Çarşamba

Sevgilidir Kıskanır (Makale)
AŞIRI KISKANÇLIK, İNSANIN PARTNERİNE ve KENDİSİNE GÜVENSİZLİĞİDİR

Güzelliğinize  sevgilinizin  etkisi  ne kadar  onun  sözleri  ne kadar laf  ediyor  sizi veya ne
kadar  hevesinizi  kırıyor  Sevgilinizin  fikirlerini  dinlemek  hepsinden  daha  zor olsa  gerek.
Dekolte  sevmeyen  bir  eş yüzünden   gardırop  değiştirmek  bile  aklınızdan  geçebilir.Birlikte  olduğu insanı  sade  görmeyi  tercih  eden  erkekler  dikkat  çekici  kıyafetlerden, ağır
bir  makyajdan  ve  abartılı  saç  modelinden  nefret  eder.  Nedendir  bilinmez, bordo ojeye
karşı da  tarifsiz  bir  antipatileri   vardır.  Ancak  nedense  yoldan  geçen  yada kafe  nin  çapraz köşesinde  oturan  afeti  devran dan da  gözlerini  alamazlar.  Bu durum da  sizin ortalığı  ayağa kaldırmak  gibi  bir  lüksünüz  ortaya  çıkabilir  elbette.Sevgilisinin  dikkat  çekmesini  isteyen  ve bundan  gurur duyabilen  erkekler de  yok değil  
fakat  sayıları   oldukça  düşük.  Onlar  kendilerine  ve  eşlerine  sonsuz  güven  duyan 
cinstendir ve  dünya  yüzeyinde  ne yazık  ki   nesilleri  tüketmek  üzeredir. Birde  kadınların  böyle  bir  erkekle  karşılaştığında  içine düştüğü  tuhaf  durum  vardır. 
O da  beni  kıskanmıyor.  Acaba  beni  sevmiyor mu   onun psikolojisidir.
Çocukluğunuzdan  beri  etrafınızda  sizi  koruyan  gözleyen erkeklerin  varlığına  alışmış olduğunuz için  sevgiliniz den  de  aynı  şeyleri  bekleye bilirsiniz  Kıskanılmasının  dozunda olanı  sevgi göstergesidir diye  düşünenlerin  saysı  hiç de  az değildir. 

Hafif  makyaj, sadeliği  seven hemen hemen  tüm erkekler için  kusursuz güzelliği  ifade eder.
Bunun  yanında  size yakışan  ve ölçülü  bir  dekolte  kıyafet  de  onun için  mükemmel  bir seçim.Sizin  üzerinizde  görmekten  zevk  alacağı   bir kıyafet   size  hediye  etmeyi   düşünerek  incelik gösterebilir.  ve  sizi   daha  hoş   daha  seksi  olmaya   edebilir.
Bunu  giyerek  hem  sevgilinizi  mutlu  edebilir.  hem de  onun size  güzel  bulmasının keyfini çıkarabilirsiniz. 

Saç konusunda  birçok  erkek hala  uzun  saçtan  vazgeçememiş  ve kısa  saçı benimseyememiştir. Uzun  saçın  kadını  daha  farklı   kıldığına  inandıklarından  bu ayrıcalığı güzel   ve çekici  bulurlar Tabii ki   uzun  olmasının  yanı  sıra  bakımlı  olması da  çok önemli  bir faktördür  saç ve kıyafetin  yanın da  erkeklerin  bir  çoğu  ellere  çok  dikkat  eder.

Sevgiliniz  istisna erkeklerden biri değilse onunla alışverişe çıkma hayalleri kurmayın unutmanız gereken  şey  hemen, hemen  bütün erkeklerin  alışverişten  nefret ettikleridir.
Sizinle  zorla  mağazaları  dolaşıyor  olsa  bile  O nedenle  sevgilinizden  bu  konuda  fazla bir şey beklemeyin. Hem  alışveriş  yapmaması  belki  sizi de  sürekli  bir şeyler  satın almak konusunda bütçenize  katkıda buluna bilir.

Konuk yazar Zerrince__ 
Share
Bizi Takip Edin

Hiç yorum yok: